Türkei
70

58420
Gesammelte Punkte unserer 62 Schulen

2. SU FESTİVALİMİZ
Hat Anlagen
Gepostet von Faik Reşit Unat Ortaokulu, Turkey am 2. Juni 2017
Beitrag zu Sulu Çalıştaylar, Wertvolles Wasser

2. SU  FESTİVALİMİZİ, GÖREVLİ  OLDUĞUMUZ, KADIKÖY BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ ÇEVRE  FESTİVALİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRDİK.

BİZE AYRILAN  STANDDA ; SU AYAK İZİ ÖLÇME , SAKLI SU OYUN KARTI, SAKLI SU TUZLUĞU, SU TASARRUFU İÇİN ÖNERİLERİNİZ NELERDİR ? ETKİNLİĞİNİ , SU TASARRUFU İÇİN SÖZ VERİR  VE  AFİŞ ÖNÜNDE FOTOĞRAF ÇEKTİREBİLİR MİSİNİZ ETKİNLİKLERİNİ UYGULADIK.  ÇOK  İLGİ  GÖRDÜK, SAKLI SU MİKTARLARINA  İNANAMADILAR, "BİR YANLIŞLIK OLMALI " DEDİLER. TABİİ SU KAŞİFLERİ HEMEN AÇIKLADILAR.

DAHA SONRA  ŞENLİĞİN AÇILIŞ ÖNCESİ SAHNE ALDILAR. "SU KAŞİFİ PROJESİNİ" TANITIP, PROJE İÇİN HAZIRLADIKLARI DRAMAYI VE  ŞARKILARINI  SUNDULAR. MESAJLARINI VERDİLER. ÇOK ALKIŞ VE BEĞENİ ALDILAR. BU ÇOCUKLAR HARİKA, YORULMAK BİLMİYORLAR, YAPTIKLARI İŞİN ÖNEMİNE  İNANIYORLAR ÇÜNKÜ.

ELLERİNDE TUZLUK OYUNU, SAKLI SU KARTLARI İLE  HER STANDI GEZİP SORULARINI SORDULAR. AYNI ZAMANDA DİĞER STANDLARDAKİ ÇALIŞMALARIDA TAKİP EDİP ÖĞRENDİLER. BİLGİ ALIŞ - VERİŞİNİN OLDUĞU, YEMYEŞİL PARKIN İÇİNDE TEMİZ HAVANIN YÜZLERE YANSIDIĞI ÇOK GÜZEL VE VERİMLİ BİR FESTİVAL OLDU.

FESTİVALİ GEZMEYE GELENLERİ, OKULUMUZDA DÜZENLEYESEĞİMİZ 3. FESTİVALE DAVET ETMEYİ DE UNUTMADILAR.


|
Likes
 (2)

|
Likes
 (2)

Vorheriger Artikel
und ist eine Initiative von Global Action Plan UK
in Zusammenarbeit mit
8.00 MB